ГОА🌅
Індійський штат Гоа багатьма сприймається, як рай на землі. Тут тепло і недорого, і це саме те, то потрібно туристам, які приїжджають сюди з самих різних країн. У багатьох інших аспектах цей штат вигідно відрізняється від інших куточків Індії, хоча зустрічається і думка, що це місце вже надто європеїзоване, і тут бракує місцевого колориту, що, загалом, теж факт. У будь-якому випадку краще подивитися на це чудове місце своїми очима – воно того варто.


Цікаві факти про Гоа👍
Велика частина Індії довгий час перебувала під англійським пануванням, але штат Гоа раніше належав Португалії. Тому тут вистачає католиків поряд з індуїстами, і збереглися католицькі храми.
Тут помітно чистіше, ніж в більшій частині інших штатів цієї величезної країни.
Ціни тут дійсно невисокі. Деяким подорожуючим цілком вистачає і 500 $ в місяць.👍
Температура води на узбережжі Гоа круглий рік тримається в районі 28-30 градусів.🌅
На відміну від решти Індії, тут цілком можна замовити в ресторані яловичину. Так, знову-таки тому, що тут багато католиків, які корову священною твариною аж ніяк не вважають .
Серед всіх індійських штатів Гоа – найменший за площею.
Різниця між північною і південною частинами Гоа яскраво виражена. Північ – рай для тусовщиків і дауншифтерів, а південь сповнений респектабельних готелів, і тут в основному відпочиває публіка постарше і заможніша.
Загальна протяжність пляжів в Гоа – близько 100 кілометрів.🏖️
Майже 30% штату покриті непролазними тропічними джунглями.🌴
Офіційно в Гоа функціонує понад 7 тисяч ліцензованих барів. По факту це число вище – ліцензія є не у всіх.
Саме тут виробляють каву «Копи Лювак» – найдорожчий сорт в світі. Він готується з кавових зерен, що пройшли через травний тракт місцевих звірків.
Торгуватися в Гоа можна і потрібно, це частина місцевого життя. Тим більше що ціни для туристів завжди завищені спочатку.🙂
Тут дуже, дуже, дуже багато комах. Врятуватися від них у власній оселі можна, тільки якщо орендувати номер поверхом вище в якомусь недешеве готелі.
Тут розташоване село Морджім, що носить неофіційне звання «російської». Експатів з країн екс-СРСР тут більше, ніж місцевих жителів. Схожа ситуація в останні роки складається і у в’єтнамській селі серферів, Муи Чи не.
Через велику кількість російських туристів багато кафе і ресторани в Гоа пропонують страви російської кухні, але в переважній більшості випадків готують їх місцеві кухарі, скажімо так, посередньо.
Пішки тут ніхто не ходять – все їздять на Мотобайк. Ті, хто бідніший – на велосипедах. Як, втім, і у всій Індії.
Незважаючи на вологий тропічний клімат, тут дуже рідко зустрічається така небезпечна хвороба, як малярія.

agsdix-smt2-local-phone
agsdi-mail