🇪🇬 Хургада — один з найперших курортів Єгипту, який і до цього дня не втрачає своєї популярності. Головний секрет Хургади — досить демократичні ціни на відпочинок, якщо порівнювати з іншими, більш сучасними курортними регіонами.
Тут пропонується відпочинок на будь-який смак — починаючи від спокійного сімейного і закінчуючи веселим молодіжним. Крім усього іншого, відпочивати в Хургаді можна цілий рік — не тільки влітку, а й взимку.
Хургада знаходиться в 500 км на південний схід від столиці Єгипту Каїра. Таке географічне розташування дуже вигідно —
Хургада набагато ближче до основних визначних пам’яток Єгипту, ніж інші курорти. Але навіть, якщо ви і не плануєте відправлятися на тривалі екскурсії, вам буде чим зайнятися і в самій Хургаді.
Тут варто оглянути місцеві визначні пам’ятки, розташовані в самому місті або його околицях. Найцікавіші пам’ятки історії та архітектури розташовані в Старому місті Хургади — Ель-Дахар. Це дуже колоритний район зі справжніми лабіринтами вузьких вуличок і переходів, великою кількістю ринків і сувенірних крамниць, ресторанчиків і закусочних.
Головний секрет Хургади — досить демократичні ціни на відпочинок, якщо порівнювати з іншими, більш сучасними курортними регіонами.
Серед релігійних пам’яток міста уваги заслуговує коптська (єгипетська християнська) церква — багато в ній нагадує православні храми, а зовнішня архітектура химерно об’єднала в собі традиції християнського зодчества і ісламські елементи.
Хочете подивитися на храми ісламу? Тоді вирушайте в мечеть Абдульхасана Ельшазі — це найбільша мечеть в Хургаді, сюди приїжджають помолитися і прославити Аллаха і жителі довколишніх населених пунктів.🕌
🕌Мечеть дуже красива і вдень — її білосніжні мінарети висотою в 40 м з витіюватими орнаментами видно здалеку і вночі, коли включається різнокольорове підсвічування.
Хочете познайомитися ближче з підводним світом Червоного моря? Звичайно, найкращий варіант — це пірнання з аквалангом або маскою. Але якщо підводить погода, або море занадто холодну, або ви просто не бажаєте відчувати себе в екстремальних зануреннях, вирушайте в Музей морської біології, що представляє собою науково-дослідний центр.
Уваги заслуговує і міський акваріум — він розташований на першому поверсі готелю Red Sea Life в північній частині Хургади. Тут зібрані не тільки представники морської фауни Червоного моря, але і досить рідкісні види риб з інших морів і океанів нашої планети.👍👍👍
Активний відпочинок для всієї родини надає аквапарк «Титанік» в однойменному готелі — на його територію можуть безперешкодно проходити всі бажаючі.
Коли бажаєте поринути у справжню східну казку і дізнатися більше про історію Єгипту і традиціях цієї країни, вам однозначно варто вирушити до палацу «Тисяча і одна ніч». Тут влаштовуються театралізовані вистави, показуються традиційні місцеві обряди, елементи циркових номерів з верблюдами і кіньми, шоу співаючих фонтанів.⛲
Акваріум в Хургаді. 👍🙂
Акваріум Хургади унікальний в своєму роді — він є першим не тільки в Єгипті, але і у всьому світі акваріумом, де зібрана велика колекція флори і фауни Червоного моря. Акваріум був відкритий в 1989 р і став справжньою гордістю міста. Сюди щодня організовуються екскурсії.
Мечеть Ель-Міна в Хургаді🕌
Мечеть Абдульхасана Ельшазі — одна з найкрасивіших пам’яток Хургади і найбільша мечеть в місті. Її часто називають центральною — вона головна в Хургаді, сюди приїжджають помолитися і прославити Аллаха не тільки міські мешканці, а й віруючі з навколишніх населених пунктів.🕌
Аквапарк «Титанік» в Хургаді.
Аквапарк під назвою «Титанік» — найбільший в Хургаді, він також входить до списку найбільших аквапарків та центрів водних атракціонів Єгипту. Це відмінне місце для розваги не тільки дітей, а й дорослих. Хочете знову відчути себе дитиною, зарядитися позитивом і розважитися?! Вам до аквапарку! 🙂
Палац «Тисяча і одна ніч» в Хургаді. 👍
Палац «Тисяча і одна ніч» — це справжнісінький єгипетський Діснейленд, де ви зможете зануритися в східну казку. На вигляд це гарний палац на околиці Хургади в східному стилі: великі купола і мініатюрні башточки, широкі ворота і мости, стрілчасті вікна і різнобарвна мозаїка.👍
Коптська церква в Хургаді. ⛪
Коптська церква — одна з головних релігійних пам’яток Хургади, історичний і архітектурний пам’ятник. Він розташований в Старому місті Хургади, і не помітити храм неможливо — його архітектура одночасно проста і вражаюча своєю величчю.⛪
Музей морської біології в Хургаді. 🦈🐬🐙🐋
Музей морської біології знаходиться не в самій Хургаді, а на її північній околиці. Він являє собою велику науково-дослідну станцію, що займається вивченням підводної флори і фауни Червоного моря. Саме тому місцеві жителі називають його — музей Червоного моря.👍🐬🐙🦈
Вулиця Шератон в Хургаді.
Вулиця Шератон — це центральна вулиця Хургади, головна її артерія, галаслива і жвава, рух на якій не вщухає ні вдень, ні вночі. Вулиця з’єднує морську набережну Марина і історичний центр Хургади — Старе місто Ель-Дахар.
Умм-Хувейтат.
Умм-Хувейтат — покинуте місто неподалік від Сафага. «Місто-привид», як його часто називають, сьогодні абсолютно пустельний. Тут можна зустріти тільки рідкісних туристів, а від поселень місцевих жителів залишилися лише стіни. Буквально недавно тут вирувало життя і працювали шахти з видобутку фосфатів.
Цікавих та захоплюючих мандрівок!🗺️

agsdix-smt2-local-phone
agsdi-mail