Ізраїль – доволі невеличка країна, яка має велике серце. Це Священна Земля з безліччю релігійних та історичних пам’яток. І хоча тут надзвичайно цінують минуле, також активно йдуть у ногу з майбутнім.
Пропонуємо Вам цікаві факти про цю країну:

Ізраїль – парадоксальна країна. Попри те, що розташована вона у пустелі, тут дуже багато зелених насаджень: газонів, кактусів, пальм. В країні існує чудова традиція – на честь кожного новонародженого громадянина Ізраїлю держава висаджує дерево.

Птах одуд – національний символ Ізраїлю. Він символізує повагу до старших, що для жителів цієї країни надважливо. Молоді птахи-одуди завжди дбають про старших, вищипують їм старі пір’їнки й в разі необхідності приносять їжу.

🗺️Жодних меж і правил. В цій країні немає офіційних кордонів і Конституції.

Ізраїльтяни дуже люблять тварин, а в Тель-Авіві навіть організовано спеціальний пляж для собак. Бездомних песиків на вулицях ви не зустрінете, адже їх відразу забирають у сім’ї. Щодо котів, то їх просто неба багато, але всі вони вгодовані й доглянуті.🐈🐕

Це перша країна, де на законодавчому рівні заборонено працювати занадто худим моделям.

Джентльменські манери це, звичайно, благородно. Та як би вам не кортіло поступитися місцем у транспорті молодій дівчині, цього робити не варто. Вони приймуть такий жест за образу, адже переконані, що ви порушуєте рівноправність жінок.

Країна – друга у світі за кількістю видаваних книг, і перша за кількістю музеїв на людину.

Ізраїльські банкноти маркують шрифтом Брайля.

Мертве, але не море. Насправді це озеро, а його води за щільністю нагадують олію. Після 15 хвилин перебування в Мертвому морі шкіра стає гладенькою, як шовк. Все тому, що в складі води велика кількість магнію, натрію, кальцію, калію та інших важливих для нашого організму елементів.

agsdix-smt2-local-phone
agsdi-mail