🇪🇭 Йорданія. Петра.
Петра – головна туристична пам’ятка Йорданії. Ви можете не знати, де знаходиться ця країна, можете не знати нічого про інші пам’ятки, але Петру на фотографіях і в кіно бачили всі. А точніше, її знамениту Скарбницю. Тут знімали відомі фільми “Індіана Джонс” і “Трансформери-2”. Завдяки першому фільму Петра і стала всесвітньо відомою.
Колись процвітаюча і розкішна, після підкорення Середнього Сходу Саладином в 12 столітті, Петра була закинута, і пам’ять про неї на Заході стерлася. Напівзруйнований місто залишалося прихованою перлиною до 1812 року, доки тут не опинився швейцарський дослідник Брукхардт, саме він надихнув багатьох інших мандрівників на відкриття цього міста.
Петра – стародавня столиця Набатейського царства, вирубана прямо в скелях понад 2 тис. років тому. Завдяки своїй багатій історії, що зачаровує, майже містичною красою і відмінно збереженними пам’ятками в кінці минулого століття вона була включена до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а в 2007 році обрана одним із нових Семи чудес світу.

agsdix-smt2-local-phone
agsdi-mail