ЛІХТЕНШТЕЙН 🌍👍
Невеличке Князівство в Альпах!
Завдяки унікальній за своєю красою природі, де кришталево свіже повітря, чисті альпійські озера і гори Ліхтенштейн по праву заслуговує називатися однією з перлин Європи.
Ліхтенштейн – одна з найменших держав Європи і світу. Князівство розташоване між Швейцарією (на сході країни) і Австрією. Це досить мальовнича територія з горами і традиційними для цієї місцевості будиночками. Столиця князівства – місто Вадуц. Місто – невелике, тут живе лише трохи більше 5 тисяч жителів. Вадуц оточений низкою сіл і містечок, так що це не єдиний населений пункт князівства.
Пам’ятки Ліхтенштейну.
Про те, які існують пам’ятки Ліхтенштейну, мало хто знає туристи, хоча насправді їх безліч. При плануванні поїздки варто заздалегідь дізнатися, що подивитися в Ліхтенштейні, щоб не пропустити найкращі варіанти і раціонально розподілити час.
Що цікавого в Ліхтенштейні?! 👍🙂
Якими б розкішними не були готелі в Ліхтенштейні, найцікавіше починається після того, як турист їх покидає, щоб ближче познайомитися з місцевими пам’ятками і природними чудесами. Варіантів, що подивитися в Ліхтенштейні, більш ніж достатньо, але щоб дізнатися про них більше, можна найняти кваліфікованого гіда.
Кафедральний собор Вадуца (Собор Святого Флоріна) – місце, де можна відчути справжній дух Середньовіччя і помилуватися незвичайною архітектурою. Спорудження виконано в неоготичному стилі за проектом відомого в Європі архітектора Фрідріха фон Шмідта. В очі відразу кидається підноситься над церквою шпиль, але і всередині є чимало цікавого. Найяскравіші враження викликають величні сходи з каменю, майстерно виконані скульптури Діви Марії, а також місця поховання місцевих князів. Тут буде цікаво і тим, кого цікавить, що відвідати в Ліхтенштейні для зближення з природою, адже храм оточений лісом і стоїть на узвишші, так що можна помилуватися чудовими гірськими вершинами.
Вулиця Штедле.
Оглядаючи пам’ятки Ліхтенштейну, не можна оминути увагою цю разючу місце в самому серці столиці. Тут вас чекають десятки кафе, ресторанів і магазинів, а також Міське збори, що приваблює дивовижними скульптурними композиціями. Якщо буде бажання, можна зайти в музей пошти, а всього в парі кроків знаходяться головний музей країни і Англійський будинок. Це старовинна споруда, де свого часу жив відомий німецький поет Гете і яке з моменти споруди використовували під торгові площі і офіси. На кожному кроці туристів вітають дивовижні скульптури, і панує радісна атмосфера.
Ратуша Вадуца.
Велична прямокутний будинок із двосхилим дахом і прибудовою у вигляді вежі, виконане в середньовічному стилі і прикрашене зовні гербом міської комуни, а всередині – зображеннями членів князівської родини від 1712 року до наших днів. Крім самої ратуші, однозначно варто побувати на поруч розташованої площі, реконструйованої в 2006 році.
Будинок Уряду.
Вивчаючи пам’ятки Ліхтенштейну , не пропустіть цю будівлю, які виділяється на тлі інших завдяки святково оформленому фасаду. В обробці превалюють теплі коричневі і бежеві відтінки, а елементи декору в стилі необароко додають розкоші як в екстер’єрі, так і в інтер’єрі. Будівля цікаво тим, що саме тут вперше обладнали систему центрального опалення. Неодмінно варто приділити увагу інноваційним на момент будівництва (початок 20 століття) технічним рішенням.
Замок Гутенберг.
Подорож в цю процвітаючу країну не буде ідеальним, якщо не побувати в стародавньому замку, побудованому в 13 столітті на пагорбі в оточенні альпійських вершин. За початковим задумом він повинен був стати форпостом для загарбників земель баронів Фрауенбург, але згодом перейшов у володіння Габсбургів. За свою тривалу історію палацовий комплекс неодноразово зазнавав руйнувань і був реконструйований. Мандрівників сюди приваблює не тільки старовинна архітектура та збереглося внутрішнє оздоблення, а й той факт, що в кінці 15 століття тут побував римський імператор Максиміліан Перший.
Замок Вадуц.
Довгий час (з моменту спорудження в кінці 15- початку 16 століття) замковий комплекс був власністю аристократичного роду Верденберг-Сарганс. Згодом його почали використовувати як офіційну резиденцію правлячої князівської родини (з 1938 року), тому всередину вдається потрапити тільки в день незалежності князівства (15 серпня). Якщо вам пощастить, то першим місцем огляду радимо вибрати каплицю Св. Анни зі старовинним вівтарем в готичному стилі.
Державний музей Ліхтенштейну.
Ідеальне місце для ближчого знайомства з історією, побутом і традиціями лихтенштейнцев. Туристам будуть цікаві як регулярні експозиції, присвячені культурі та природі князівства, так і всілякі спеціальні виставки. Сюди варто прийти, щоб побачити зброю часів Середньовіччя, роботи знаменитих фламандських художників (їх тут понад 1,5 тисячі), керамічний посуд, меблі і килими ручної роботи.
Музей мистецтв Ліхтенштейну – пам’ятки Ліхтенштейну
Багато туристів шукають варіант, куди сходити в Ліхтенштейні, щоб стати ближче до мистецтва сучасних майстрів, і відвідування національного музею – найкраще місце. Він був побудований за екстравагантному проекту Г. Делего і М. Моргана і візуально нагадує чорний бетонний куб. При всій своїй сумнівною естетичної привабливості (Він внесений до рейтингу найбільш потворних споруд світу!) Всередині відвідувачів чекають приголомшливі інсталяції, скульптури та картини.
Поштовий музей в Ліхтенштейні.
Експонати – торгові автомати з продажу поштових марок Julo
Справжній рай не тільки для філателістів, а й для всіх, кого цікавить історія розвитку держави, відображена в зображеннях на марках. Тут ви побачите різноманітні марки, випущені з 1912 року, гравировальное обладнання та документацію про те, як розвивалася індустрія поштових відправлень в князівстві.
Пам’ятки Ліхтенштейну не обмежуються старовинними храмами і музеями, тут є, чим зайнятися і на свіжому повітрі. Якщо є вільний день, його можна провести в Альпах, а точніше – на горі, розташованій на кордоні з Австрією. Особливою її робить наявність трьох вершин, максимальна висота яких перевищує 2 км над рівнем моря. Є різні маршрути для огляду туристичних атракцій, до яких відносяться скеля Ретікон і замок з капелою в готичному стилі, в тому числі ті, які розраховані на любителів скелелазіння.
Клімат.
В Ліхтенштейні помірний альпійський клімат з теплим вологим літом (температура не перевищує + 25 ° C) і не дуже холодною зимою (+3 – -3 ° C).
Ліхтенштейн зустрічає багато гостей в будь-яку пору року. Якщо Вас приваблюють зимові види спорту, місцеві гірськолижні курорти відкривають сезон наприкінці листопада і працюють до квітня, поки майже не залишається снігу. Найбільш завантажений і дорогий сезон – грудень та січень. Літні місяці, незважаючи на надмірну вологість, також популярні, особливо серед любителів піших походів. Низькі сезони (квітень – травень і кінець вересня – жовтень) – час, коли відпочинок в Ліхтенштейні може обійтися порівняно дешево. У ці місяці погода м’яка, а природа по-своєму прекрасна, тому рекомендуємо весну та осінь тим, кого не цікавлять активні види спорту.
Кухня.
Кухня Ліхтенштейну дуже схожа на сусідню австрійську, але з елементами швейцарської. Практично в будь-якому куточку країни Ви знайдете чудові ресторани з широким асортиментом страв з сиру, картоплі, м’яса (особливо, ковбасок), великим вибором перших страв та будь-якими всесвітньо відомими напоями. Рекомендуємо, все ж, звернути увагу на місцеві вина. Білі Шардоне, Мюллер-Тургау і Гевюрцтрамінер або червоні Блауфренкіш, Піно-нуар і Цвайгельт не розчарують Вас.
Чисте повітря, пишні зелені долини, розмірений плин Рейну, незрівнянні Альпи – усім цим можна безкінечно насолоджуватись, загорнувшись у м’яку ковдру на терасі свого готелю за келихом місцевого піно-нуар

agsdix-smt2-local-phone
agsdi-mail