МАЛЬДІВИ🏝️🏝️🏝️🏝️🌅🗺️

Мальдіви… Райський куточок нашої Землі з білосніжними пляжами, смарагдовими пальмами,кришталево – бірюзовою водою. Справжня казка посеред Індійського океану! 🌴🌅🏝️
Мальдіви – архіпелаг в Індійському океані з майже двома тисячами островів. Заселені з них тільки 200, інші – чи безлюдні, чи називаються острови-резорти. На резортах розташовані готелі, і як правило, один готель займає один острів. Мальдівські острови дуже дрібні. Наприклад, в архіпелазі є єдине місто – столиця Мале, яка займає два острови. А якщо точніше, то три. Хулумале — штучний острів, заселений в 2004 році, теж став частиною Мале.
99% Республіки Мальдіви, це океан. Це ідеальне місце для зайнять серфінгом та дослідження підводного світу. Вам тут запропонують все: від снорклінга та каякінга до занурення в канали рифів.
Мешканці океану біля берегів здебільшого безпечні, медуз майже немає. Але під час плавання все одно варто зберігати пильність. Краще не наступати на корали, щоб їх не зруйнувати чи не поранити себе. Зрідка в цих водах зустрічається риба-камінь з отруйними шипами.
Якщо ви не прихильники пірнання з аквалангом, можете подивитися на гігантських китових акул та дельфінів. Вони біля Мальдів дуже грайливі.
Через брак інших розваг, окрім водних, на островах вигадали дещо незвичайне. Тепер практично кожний готель вам запропонує провести… забіги крабів.
Пляжі на Мальвах неймовірні!🏖️Пісок, через своє коралове походження, білий, дрібний та ніжний, немов хмаринка. Лише 5% пляжів всього світу – коралові, тому це справжня знахідка.
Найкращими для відпочинку вважаються острови з, так званим, домашнім рифом.
Хоча все менше островів підходять для цього. Через нищівний вплив Ель-Ніньо та глобального потепління, рифи втрачають колір та руйнуються.
На архіпелазі намагаються зберегти свою природню красу та не припиняють дивувати туристів. Наприклад, в готелі Конрад відкрили підводні апартаменти та Ithaa Undersea Restaurant – невеликий ресторан зі скляним куполом. Заклад знаходиться поряд з кораловим рифом на глибині 5 метрів. Подають там страви мальдівської та європейської кухонь. Але Ithaa Undersea доступний не кожному. Дітей до 12 років туди не пускають. Відвідини ж цього ресторану обійдуться від 400$ з людини.
Якщо у вас мала дитина чи ви просто не налаштовані витрачати такі кошти за вечерю, обирайте для відпочинку острів Маафуши. Там багато гестхаусів, ціни бюджетніші, проте теж по-мальдівськи гарно.👍🙂
Трішки про правила для туристів. Не забуваймо, що Мальдіви – мусульманська країна з суворими традиціями.
На архіпелаг заборонено привозити алкоголь. Вживати можна тільки на території готелів.
В бікіні купатися дозволено теж тільки на туристичних пляжах.
Те саме стосується і споживання свинини.
Пропагувати будь-яку релігію, окрім мусульманства, заборонено.Є інформація, що заборонено навіть привозити із собою Біблію.
Під час Рамадану заборонено пити, курити та їсти до заходу сонця.
З островів заборонено вивозити уламки коралового рифу навіть, якщо ви їх знайшли на пляжі. Поробки з черепах та інших елементів живої природи теж під забороною.
Привозити своїх домашніх улюбленців в цю країну теж під забороною.
Є в цих малюсіньких, загублених в океані острівцях, якийсь магнетизм, що змушує одного разу побувавши там, повертатися туди знову і знову. Мальдівські острови подібні перлинами, розкиданим на просторах Індійського океану, і дають справжнє уявлення про те, що ж таке тропічний рай. Оточені пальмами коралові острови з білосніжними пляжами, кришталево чисті теплі води, бірюзові лагуни, прекрасні коралові рифи з екзотичними морськими мешканцями, як і тисячі років тому зачаровують мандрівників, що опинилися на Мальдівах.
Вражаючих подорожей! 🗺️

agsdix-smt2-local-phone
agsdi-mail