Маврикій – рай на Землі! 🏝️

Маврикій — це маленька Індія! Індусів тут 70% населення. Вони нащадки тих, хто потрапив на острів в періоди французької і британської колонізації. Індійська громада Маврикія дуже специфічна, насамперед тим, що тут зовсім відсутня кастова система. Тут немає ні брахманів, ні шудрів, ні кшатрів і навіть недоторканних. Якщо людина хоче одружитися або вийти заміж, то він може робити це не звертаючи увагу не на які кастові умовності.
Маврикій забезпечує себе продуктами харчування на 90%. Місцеві жителі часто жартують: «Тут хоч палицю в землю всунь, а вона пустить коріння і зацвіте». Умови життя на острові за нашими мірками — нижче середнього, однак це ні як не позначається на туристичній інфраструктурі, яка приносить Маврикію хороший дохід.
Розміри острова Маврикій – колишньої Голландської, Французької, а потім і Британської колонії, можна порівняти з розмірами великого міста, перетнути його з півночі на південь, з заходу на схід можна всього за кілька годин, при цьому цікавих місць тут вистачить на величезну країну. Острів користується особливою популярністю у дайверів і молодят, яких приваблюють сюди дивовижні види, закриті пляжі і недорогі тури. Проте всі обожнюють тутешні мінеральні води, «морські терапії», натуральні косметичні засоби і унікальний місцевий масаж.
Маврикій — це одне з небагатьох місць, де все ще процвітає колоніальна архітектура. Сучасні архітектурні рішення добре доповнюють пам’ятки і разом створюють вий незвичайний Маврикій. Місцеві жителі дбайливо зберігають і примножують культурну спадщину, яка приносить їм роботу і непоганий прибуток. Мандруючи по Маврикію обов’язково відвідайте головний індуїстський храмовий комплекс Махесварнат — місце паломництва маврикійських індусів. На території комплексу є кілька храмів, присвяченим, як окремим божествам, так і групам божеств. Також цікаво відвідати один з храмів Махесварната — святилище Ханумана. Заступництво цього бога шукають насамперед ті, чия робота пов’язана з пересуваннями: моряки, рибалки і мандрівники. Туристи обожнюють це місце і завжди приносять Хануману їжу, сподіваючись на його милість і благословення на далеку дорогу.
Маврикій — це не тільки тепле море і чисті пляжі, на Маврикії з десяток національних парків, заповідників і ботанічних садів. Всесвітню популярність отримав ботанічний сад Пампельмус. Здається, що на 25 гектарах тут зібрана вся тропічна флора планети. Колекція пальм в саду Пампкльмуса особливо багата: пальми слонячі, віялові, крокодилячі — назви говорять самі за себе. Особливий інтерес викликає «Дерево мандрівника» – в його стовбурах і стеблах збирається дощова вода і раніше мандрівники, щоб втамувати спрагу, робили отвір і збирали цілющу вологу.
Будь-якій людині Маврикій здасться місцем абсолютно унікальним і неповторним. Об’їхати острів вздовж та поперек, познайомитися з усіма його багатствами можна за кілька днів.

agsdix-smt2-local-phone
agsdi-mail