🇲🇽 Мексика🌴🌴🌴

Чудова, стародавня та спекотна Мексика, немов би створена для того, щоб отримувати задоволення від кожного дня перебування в ній. Країна, де в минулі часи жили дивовижні та загадкові цивілізації індіанців майя і ацтеків, сьогодні процвітає на руїнах старих пірамід, віддаючи данину пам’яті назавжди зниклій культурі.


Перелік самих цікавих місць Мексики:
Археологічна зона Чичен-Ітца – це головна перлина півострова Юкатан, центральна піраміда якої – Кастільо, давно стала впізнаваним мексиканським символом. Місто є вкрай цікавим та подобається усім туристам миттєво. Тут є і багатоповерховий майданчик для гри в м’яч, і колонні зали, і «академмістечко» (обсерваторія) і маса інших деталей, які привертають увагу.
Кафедральний собор Мехіко – головний католицький храм мексиканської столиці побудований на місці колишнього ацтекського святилища, присвяченого богу війни – Уїцилопочтлі. Будівництво собору велося з початку XVI до початку XIX століття. Стиль храму з’єднав у собі архітектурні особливості бароко, ренесансу і неокласицизму та був побудований на честь Успіння Пресвятої Богородиці.


Чапультепекський палац – цей палац збудований 1785-му році та довгий час використовувався як урядова резиденція. У свій час в ньому розташовувалася військова академія і Національна астрономічна обсерваторія. Починаючи з 1939-го року у величному будинку, побудованому в стилі неокласицизму, виставляється головна експозиція Національного історичного музею.
Акапулько – розташований на тихоокеанському узбережжі курорт і за сумісництвом «нічна столиця» Мексики, здобула світову популярність в п’ятдесяті роки XX століття. Сучасний Акапулько – місто пологих піщаних пляжів, водних атракціонів, риболовлі, кращих дискотек країни і незмінних 30 градусів за Цельсієм і взимку і влітку.
Парк Шкарет – карибський парк розваг, що розкинувся на території у вісімдесят гектарів, є також і місцем вільного проживання великої кількості диких тварин. Численні пляжі, черепахова ферма, парк метеликів, подорож по підземній ріці і щовечірні вистави, що розповідають про історію стародавніх цивілізацій, роблять Шкарет улюбленим місце відпочинку як дітей, так і дорослих.


Піраміди Теотіуакан – найстаріше місто західної півкулі, дата заснування якого викликає питання навіть у досвідчених археологів, знаходиться в п’ятдесяти кілометрах від Мехіко. Дві його піраміди – Місяця і Сонця є головними історичними пам’ятками древнього поселення. У піраміді Місяця були знайдені рештки принесених в жертву людей і тварин. Піраміда Сонця є масштабною спорудою заввишки майже в шістдесят п’ять метрів.

Місто майя Тулум – відрізняється від інших міст майя високою стіною, побудованою індіанцями для захисту від нападів північних кочових народів. Найпотужніша міська споруда – храм і фортеця Ель-Кастільо, яка розташована найближче до моря, за припущеннями археологів, виконувала функцію маяка. Храм фресок є наочним свідченням давнього світосприйняття, яке розділяє дійсність на світ підземний, земний і небесний.

agsdix-smt2-local-phone
agsdi-mail