Шрі – Ланка в перекладі “благословенна земля”
Це – унікальний, райський острів в Індійському океані (в 800 км від екватора), з золотими піщаними пляжами, неймовірною фауною та флорою,богатою історією і неперевершеним ароматом чаю!
Багатогранна історична і культурна спадщина сингальської культури, заповідники, буйство зелених парків вражають уяву кожного!
А чи знали ви, що на острові є одне із самих старих дерев у світі?! 🙂Джайя Шрі Маха Бодхі (фікус священний), воно було висаджене в 228 р. до н. е., згідно легенді, це дерево було вирощено із росточка Дерева Бодхі, під котрим Будда досягнув просвітлення.
На острові є дивовижна гора. На вершині можна розгледіти слід ноги. Християни називають цю гору Пік Адама (2243 м) і вірять, що слід залишив Адам, востаннє дивлячись на райський острів (за легендами райський острів знаходився на Шрі-Ланці).
Буддисти називають цю гору Шріпада, і кажуть, що це слід Будди, ну а індуісти стверджують, що це слід Бога Шиви.
У “культурний трикутник” входять культурні та історичні пам’ятки :
Сігірія – місто на горі Сігірія, оточене садами з фонтанами і басейнами.
Дамбулла – печерний храм у скелі.
Анурадхапура – стародавня столиця.
Полоннарува – середньовічна столиця.
Канді – останній бастіон сингальських правителів.
Національні парки: Бундала, Удавалаве, Ялла вразять кожного різноманіттям птахів, тварин, дивовижним різнобарв’ям соковитих фарб неймовірного рослинного світу.
На острові дивовижні терасові чайні плантації та рисові поля.
Дайвінг! Можна побачити величезне різноманіття коралів, морських мешканців. Відвідування затонулих кораблів поблизу підводних скель і рифів додає гостроту незабутніх відчуттів і вражень!
Острів вічного літа! Клімат тропічний, середня температура ( t 28-32C), води-від 28C.З листопада по квітень, найкращі регіони для відпочинку південь і захід, а з травня, варто відвідувати північний схід.

agsdix-smt2-local-phone
agsdi-mail