В’єтнам 🌅 Південно – Східна Азія. 🌴
Відносно новий туристичний напрямок – В’єтнам – вже завоював серця багатьох мандрівників своєю самобутньою культурою, дивовижними природними ландшафтами, багатою різноманітністю флори та фауни. Країна приваблює мільйони туристів екзотикою, відносно дешевими турами та якісним пляжним відпочинком. Іноземці з усього світу прилітають сюди, щоб власними очима побачити пам’ятки В’єтнаму та відпочити душею, отримавши справжній релакс.
Найцікавіші місця цієї країни, які варті уваги.
Бухта Халонг – справжнє чудо природи, одне із найкрасивіших міст на всій Землі. 3000 вапнякових і доломітових островів розсіяні на площі 1,5 тис. кв. км., які створюють неймовірні казкові пейзажі. Ця бухта – неймовірне, містичне місце, особливо прекрасне у години заходу та сходу сонця.
ПляжІ, пещери та гроти, які створила сама природа біля островків, надихають шукачів яскравих вражень на більш ретельне вивчення красот бухти Халонг – каякінг і морські прогулянки до островів є одними із найбільш популярних видів відпочинку в цьому регіоні.
Найбільш популярними серед туристів вважаються три об’єкти в бухті:
Акустичний грот, в якому при вітряній погоді можна насолоджуватися незвичайними звуками.
Грот кам’яних стовпів, всередині якого є джерело прісної води.
Грот Куанг Хань – довжина котрого становить близько 1300м.
Хоян – невеличке затишне містечко, що знаходиться на центральному узбережжі В’єтнаму, відноситься до тих унікальних місць, яких час обходить стороною.
Хоян – спражній музей під відкритим небом, центральна частина якого внесена в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Свєрідна культура і архітектура міста Хоян, на які впливала японська й китайська цивілізації, створюють неповторну атмосферу міста.
Хоян – це справжня мекка шопінгу в регіоні, тут можна купити все, що завгодно – від різноманітних сувенірних ліхтариків до красивого та недорогого одягу із натуральної тканини, зшитого на замовлення.
Ну і звісно ж, в Хояні є безліч ресторанчиків і гучних колоритних барів, де можна весело провести час .
Високогірна Сапа (Шапа) – це незабутнє поєднання красивих пейзажів, прекрасного клімату і самобутньої етнічної культури високогірних народів В’єтнаму.
Сапа знаходиться у віддаленому північному регіоні В’єтнаму. Це місце зберігає неповторний колорит і давню автентичність.
Трекінг та пішохідні екскурсії в околицях Сапи дозволяють помилуватися захоплюючими ландшафтами високогір’я та рисових терас, а також ближче познайомитися із традиціями та звичаями місцевих жителів. Також багато любителів еко-туризму приїжджають у це місце шукати нових вражень.
Дельта річки Меконг, розташована в південній частині країни, – по-справжньому екзотичне місце. Воно притягує туристів, як магніт. Щоб оглянути визначні пам’ятки В’єтнаму, розташовані тут, потрібно приблизно 1-3 дні.
У східній частині дельти знаходиться Хошимін, тому немає нічого дивного, що це місце люблять і туристи, і місцеві жителі. Тут же, в цьому районі, знаходиться і острів Фукуок. Подорож по річці забезпечить найбільш позитивними враженнями на тривалий час. Після цього можна орендувати джонку і поплавати між островами, яких тут багато. Кожен з них сам по собі цікавий. Наприклад, можна відвідати фабрику, яка займається виробництвом кокосових цукерок. На початку подорожі по дельті можна неквапливо прогулятися вздовж берегів, де розташовані плавучі будинки місцевих жителів.
Місто-курорт Нячанг традиційно вважається одним із найкращих пляжних напрямів В’єтнаму і користується популярністю серед прихильників активного відпочинку.
Білосніжні пляжі, сезон цілий рік, велика кількість бюджетного помешкання в місті та більш дорогих пляжних готелів вздовж узбережжя, маса ресторанчиків та нічних клубів, смажені лобстери на міських пляжах, лікувальні грязі та термальні джерела, живописні острови та бухти вздовж узбережжя та не менше живописні околиці – все це приваблює багатьох туристів зі всього світу та закохує з першого погляду.
Нячанг ідеально підходить для тих, хто любить активний пляжний відпочинок із великою кількістю людей, та масою розваг на пляжі.
Це велике портове місто більше відомо у всьому світі під своєю колишньою назвою – Сайгон, названого на честь річки, на якій знаходиться місто.
Сучасний Хошімін – це гучне, сонячне і абсолютно життєрадісне місто із величезною кількістю магазинів, ресторанів та кафе, мотобайків та життєрадісний обличчь. Це місто, в якому зараз проживає 6 мільйонів осіб, швидко розвивається та набуває рис сучасного мегаполісу, зберігаючи колорит і особливу атмосферу.
В’єтнам досить недавно став активно приймати туристів, але вже встиг привернути безліч мандрівників із усього світу. Тут не тільки ласкаве сонце й море, а й казково красива природа. На відпочинок у В’єтнамі їдуть не тільки, щоб поніжитися на пляжі й зайнятися водними видами спорту, але й для того, щоб помилуватися чудовими гірськими пейзажами та познайомитися з історією країни. Екскурсійний і пляжний сезони в цій країні відкрито практично весь рік. Територія В’єтнаму дуже розтягнута, тому в окремих частинах країни клімат може істотно відрізнятися. Знання цих тонкощів допоможе Вам правильно підібрати курорт і незабутньо провести кілька днів відпустки.
В’єтнам знаходиться на півострові Індокитай у Південно-Східній Азії. Тут проживає близько шістдесяти народностей і етнічних груп, однак більше 80% місцевих жителів становлять в’єтнамці.
В’єтнам – це аграрна країна. Основною культурою, яку тут вирощують і експортують, є рис. Крім того, країна є великим постачальником чаю та кави. Гори займають більшу частину країни, а майже всю рівнинну частину займають плантації. Однак первозданна природа В’єтнаму й сьогодні збережена в національному парку Батьма-Хайван, заказниках і резерватах.
Історія.
Історія В’єтнаму починається ще з третього тисячоліття до н. е. Починаючи з 110 р н. е., йшли регулярні війни з Китаєм за незалежність.
У другій половині XIX століття В’єтнам став французькою колонією. За часів Другої Світової війни спалахнули повстання всередині країни в комуністичній структурі.
У багатовіковій історії В’єтнаму налічується багато кровопролитних воєн, що залишили страшні рубці на сучасному обличчі держави, у вигляді зруйнованих і розграбованих храмів, святинь та інших пам’яток.
Активний розвиток економіки В’єтнаму почався в 90-роках ХХ століття, з того ж часу став розвиватися й туризм.
Здійснивши авіапереліт, Ви опинитеся в країні з багатою історико-культурною спадщиною, яка представлена різноманітними архітектурними об’єктами.
Ви можете самостійно подорожувати країною автобусом або придбати екскурсійні тури, ціна на які цілком прийнятна. Але в будь-якому випадку, Вам варто побачити значущі об’єкти В’єтнаму, внесені до списку культурної спадщини ЮНЕСКО. Це: Святилище Мішон, комплекс пам’яток Хюе, Історичне місто Хой Ан, Імператорська цитадель Тханглонг, Цитадель династії Хо.
До визначних пам’яток країни відносять і багато природних об’єктів. Найбільший острів Фу Куок є найспокійнішим місцем В’єтнаму й має статус Національного парку. Незрівнянною красою яскраво виділяється Перевал Трам Тон, а водоспади й водні каскади в поєднанні з навколишньою природою складають неповторний мальовничий пейзаж. Найбільш привабливі з них – водний каскад Банжок у провінції Каобанг, який є природною межею між В’єтнамом і Китаєм, а також водоспади Ба Хо в Няганзі й Понгау в Далат.
Клімат.
В’єтнам має перехідний клімат від субтропічного до тропічного, а на крайньому півдні країни клімат субекваторіальний. Температурний режим і опади дають можливість виділити два сезони – з жовтня по квітень м’яку зиму, та з травня по вересень спекотне літо з мусонними дощами. Крім того, В’єтнам можна розділити на три кліматичні райони.
Центральний відрізняється субтропічним мусонним типом клімату. У зимові місяці температура повітря не перевищує +20°C, а влітку повітря прогрівається до +28°C. Найбільш сприятливим часом для відпочинку в цьому районі вважається період з лютого по червень, і тур до В’єтнаму на цей час дасть Вам можливість переконатися в цьому.
Північний має субтропічний мусонний клімат із вологим літом і прохолодною дощовою зимою. Взимку температура повітря не опускається нижче +17°C. Влітку повітря прогрівається до +32°C. Гарячі тури до В’єтнаму в цей кліматичний район користуються попитом у період із квітня по травень і з жовтня по листопад. У цей час опадів практично не буває.
Південний відрізняється м’яким тропічним кліматом і стійким температурним режимом протягом всього року. Температура прогрівається до +27°C. Курорти В’єтнаму в цьому регіоні особливо популярні у мандрівників, тому що тут можна відпочивати цілий рік.
Пляжі.🏖
В останні роки В’єтнам став однією з улюблених країн для проведення відпустки у наших туристів. Доступна вартість турів і різноманітність найкрасивіших місць для відпочинку приваблюють сюди все більше мандрівників. Готелі В’єтнаму пропонують комфортні умови проживання.
Нячанг – це велике місто й найвідоміший пляжний курорт країни, де створена прекрасна пляжна зона. Тут можна поніжитися в теплих водах океану, позасмагати, розважитися й подивитися на визначні пам’ятки. Пляжний сезон у Нянчанзі відкритий цілий рік, а ціна на тур є однією з найнижчих.
Фантьет / Муйне. Курорт розкинувся уздовж пляжів на 10 км. Це місце допоможе вам дешево відпочити у В’єтнамі. Тут не так багато пам’яток і не дуже активне туристичне життя, але тут прекрасна пляжна зона. Крім того, Фантьет / Муйне вважається кращим місцем у В’єтнамі для занять віндсерфінгом і серфінгом.
Острів Фукуок. У цьому місці небагато пам’яток, але відмінні пляжі. Цей острів припаде до душі тим, хто цінує недоторкану цивілізацією природу. Тут можна обстежити дикі джунглі або вивчити підводний світ.
Хойан. Це місто славиться своєю красою й старовинною архітектурою, а його вулички просякнуті романтичною атмосферою. Недалеко від Хойа розташовані відмінні пляжі.
Дайвінгом у В’єтнамі можна займатися майже цілий рік, за винятком періоду грудень-лютий, – у цей час море досить бурхливе. Практично на кожному курорті є дайвінг-центр. Незважаючи на низькі ціни, дайвінг тут організований не гірше, ніж на знаменитих європейських курортах. Південно-Китайське море вразить красою підводного світу, що рясніє розмаїттям яскравої флори та фауни: кольорові, ніби розфарбовані аквареллю рибки, химерні корали, величезні зелені черепахи, морські корови та таємничі гроти.
Тури до В’єтнаму пропонують безліч морських розваг. Пляжний сезон у цій країні триває цілий рік, просто в певний час купатися можна тільки на конкретних курортах. Сезон серфінгу на південному узбережжі починається у вересні й закінчується в квітні. А якщо Ви хочете порибалити, то до В’єтнаму краще вирушати влітку.
В останні роки В’єтнам став однією з улюблених країн для проведення відпустки у наших туристів. Доступна вартість турів і різноманітність найкрасивіших місць для відпочинку приваблюють сюди все більше мандрівників. Готелі В’єтнаму пропонують комфортні умови проживання.
Гарних подорожей!😎

agsdix-smt2-local-phone
agsdi-mail