Подорожі Нілом🌍🇪🇬🌴🛥️
Єгипет неможливо навіть уявити без Нілу – могутньої ріки, джерела життя в безводній пустелі, на берегах якого багато століть тому почала розростатися потужна стародавня цивілізація. Уздовж його берегів будувалися красиві й величні міста, завдяки Нілу місцеві мешканці збирали за рік по 2-3 врожаї. Напевно, це найбільш знакова і важлива пам’ятка Єгипту, яка таїть в собі неймовірну кількість історій, знань і вражень.
В першу чергу, Єгипет – це велична річка Ніл і стародавня цивілізація, яка жила на його берегах і залишила після себе неймовірні храми, усипальниці, палаци і святині. Піднімаючись вгору по Нілу, Ви зможете відвідати дивовижні місця. Річковий круїз – це найзручніший і наймальовничіший спосіб зазирнути за завісу минулого, відкрити для себе загадковий світ стародавніх єгиптян, помилуватися пустельними пейзажами і побачити пам’ятки, внесені до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Одним з головних портів круїзів по Нілу можна назвати Луксор. Звідси стартує багато річкових турів і тут розташувалися відомі на весь світ пам’ятки історії. На самому березі знаходиться Луксорський храм з алеєю сфінксів і рядами розписаних колон, які вражають своїми розмірами.
Не менш відомий і Карнакський храм. В околицях Луксора знаходиться храм жінки-фараона Хатшепсут з трьома рівнями терас і багатим розписом на стінах.
Далі за маршрутом багатьох нільських круїзів йде низка менш відомих, але від цього не менш значущих і вражаючих міст. Місто Едфа відоме завдяки храму Хора – це один з тих об’єктів стародавнього Єгипту, які найкраще збереглися до наших днів. Храм являє собою грандіозну будову 36 метрів у висоту і 137 метрів в довжину. Стіни храму прикрашені символічними рельєфами.
Далі пам’ ятка єгипетської історії знаходиться на самому березі Нілу в місті Ком-Омбо. Храм в Ком-Омбо унікальний, оскільки присвячений відразу двом шанованим божествам Себеку (богу достатку) і Хоруру (богу неба). Також під час круїзу по Нілу у туристів є можливість відвідати Асуан. Тут посеред річки розмістився острів Філи з древнім храмовим комплексом, на якому проживали тільки жерці. Сьогодні острів внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Привабливість круїзів по Нілу полягає в тому, що під час переходу теплохода з міста в місто у Вас є можливість насолоджуватися видами навколо. Береги Нілу – це червоні бархани піску і скелі, пальмові оазиси і колоритні рибальські села. Кожен момент такої подорожі наповнений новими враженнями та відкриттями.
Також бувають змішані тури, де у вартість пропозиції входять і наземні програми в Каїрі, Олександрії, Хургаді.
Відкрийте для себе древній, колоритний і атмосферний Єгипет по-новому. Погляньте на нього з боку величної річки Ніл і пориньте в унікальну атмосферу, де давнє минуле зустрічається з сучасністю.

agsdix-smt2-local-phone
agsdi-mail